متفاوت ترین اثر شیخ امیر مفاتح

قیمت کاغذ در طول شش ماه از افزایش نرخ جهانی طلا هم بالاتر می رود. بعد در ماه هفتم کارگروه تنظیم بازار راه اندازی می شود. تا جلوی افزایش را بگیرد و به درخواست اهل فرهنگ در همین قیمت 5 برابر شده، بماند. قیمت شیر و فراورده های لبنی یکشبه دو برابر می شود، دو ماه کارگروه تشکیل می شود. سه ماه بعد اعلام می شود باید منتظر بمانیم. شش ماه بعد قیمت های افزایش یافته با 10 درصد کاهش به عنوان تنظیم بازار ارائه و مدیران از همدیگر تشکر می کنند، دولت به عنوان منجی ارزانی در جهان، معرفی می شود.

پیشنهاد: وجدانا، حضرت عباسی، قیمت آخر را، از اول بفرمایید، ملت در صحنه هستند و بدون اعتراض، پرداخت می کنند. ولی از اول، آخری را اعلام کنید!


فیس بوک را فیلتر می کنیم، کلی هم فحش به ش می دهیم ولی همه بچه های بالا(منظور آن بالا نیست!)، سازمان های دولتی، افرادی که در گفتگوهای متعدد به شبکه های اجتماعی و نقش مخرب آن اشاره کرده اند و...در آن صفحه «ویژه» و حضور فعال دارند.

پیشنهاد: کلا همه چیز را فیلتر کنیم و زندگی را با فیلتر شکن از دریچه ای تازه، لمس کنیم...تفاوت را آنوقت احساس خواهید کرد


پول می دهیم، هیئت انتخاب می گذاریم، ساعت ها جلسه می گذارند و اخبار آن را رسانه ای می کنیم و همه را مطلع می کنیم که ما هم «نماینده اسکار» داریم، بعد «اسکار» را تحریم می کنیم.

پیشنهاد: شورای فرهنگ عمومی با کارشناسان فنی وزارتخانه، اساسنامه آکادمی اسکار را بررسی و در صورت مورد داشتن _ که صددرصد پر از مورد است _ آن را منحل کنند. داستان اسکار برای همیشه _ بستگی به دولت مردان بعدی دارد _ بسته خواهد شد
نوشته شده در تاریخ سه شنبه چهارم مهر 1391 توسط اعجاب النـامه
Blog Archive
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic