تبلیغات
اعجاب النـامه - انتخاب شایسته دكتر مؤید حسینی صدر
متفاوت ترین اثر شیخ امیر مفاتح
انتخاب مجدد دكتر مؤید حسینی صدر بعنوان نماینده شهرستان خوی به مردم شریف خوی و حضور جناب دكتر صدر تبریك عرض مینمایم و آرزوی توفیقات روز افزون و موفقیتهای بیادمندی برای ایشان را دارم.
و اما نتایج انتخابات:

تعداد کل آرای ماخوذه: 180446 رای

دکتر صدر: 78149

کریم نژاد:25240

ایوبی:21591

محمدلو:16651

صمدزاده:14971

شریف:12510

ناصرزاده:9362

کاظمی:1211

زینالی:592

خیرجو:169
اذاجاء نصراله...

حماسه ای بزرگ و پرشکوه با حضور  بی نظیر مردم  متدین خوی و چایپاره در پای صندوق های رای رقم خورد و یک بار دیگر ایمان، اعتقاد و بصیرت این مردم را در منظر چشم همه جهانیان  به نمایش گذاشت.

از اینکه مردم آگاه شهرستانهای خوی و چایپاره در یک حرکت تحسین برانگیز  و با آرای بی سابقه مجددا به اینجانب اعتماد کرده و مرا مهمان دلهای پاک و بی آلایش خویش قرار داده و قابل آن دانستند تا رازها و نیازها و نظرات شان را با من درمیان بگذارند، برخود می بالم.

لازم می دانم  از همه اقشار جامعه، اعم از روحانیت متدین، دانشگاهیان آگاه، معلمان بزرگوار، اصناف و کسبه آبرومند، روستائیان و کشاورزان  زحمتکش، دانشجویان و دانش آموزان  فهیم، کارکنان محترم دولت، صنعت گران توانمند، پرسنل جان بر کف نیروهای مسلح، بازنشستگان لشکری و کشوری، ورزشکاران، هنرمندان، دختران پاک و مادران دلسوز و جوانان غیور و بخصوص اصحاب رسانه و در کل از احاد جامعه به خاطر شرکت و فعالیت در انتخابات، صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم. بخصوص از مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات به خاطر برگزاری انتخاباتی سالم و بدون حاشیه و منظم اعم از اعضای محترم هیات های اجرایی و نظارت، فعالان سرصندوق ها و فرماندهان و کارکنان متعهد نیروهای انتظامی و بسیج  تشکر می نمایم.

همچنین از طرفداران کاندیداها که در چهارچوب شرع و قانون به تبلیغ کاندیدای مورد نظر خود پرداختند، متشکرم و برای آنها نیز آرزوی موفقیت می نمایم.

اینجانب از همه گروهها و تشکل هایی که در چهارچوب نظام فعال هستند و از من حمایت نمودند، متشکرم و یادآور می شوم که من به عنوان کاندیدای مستقل و بدون وابستگی های حزبی و جناحی وارد رقابت انتخاباتی شدم، بنابراین فقط وامدار مردم و سرباز نظام و تابع دستورات مقام معظم رهبری هستم و با افتخار اعلام می کنم  به عنوان یک روستا زاده دانشگاهی، همه توان، تجربه و تخصص خود را دوباره در طبق اخلاص خواهم گذاشت تا راه پرافتخار توسعه و پیشرفت کشورم، زادگاهم، حوزه انتخابیه ام و مسیر سعادت و شادکامی مردم دیارم را برای 4 سال دیگر ادامه دهم.

          همچنین به کاندیداهای محترم، اعلام می کنم چنانکه نظر یا پیشنهادی در راستای توسعه دارند، فارغ از فضای هیجانی انتخابات و نظرات شخصی، مطالب خود را جهت بهره برداری به این جانب ارسال نمایند. برای توسعه شهرمان از همگان انتظار آرامش بخشیدن به فضای جامعه را دارم تا بتوانم توان خود را برای تعالی و پیشرفت حوزه انتخابیه و کشورم به کار گیرم و دست هر کسی را که صادقانه به سویم دراز میشود به گرمی خواهم فشرد.

دوباره اعلام می نمایم به عنوان سرباز نظام و ولایت و خادم ملت، در راستای اهداف مقدس شهدا مبنی بر اعتلای جمهوری اسلامی و توسعه متوازن کشور، ایجاد امکانات عادلانه برای توزیع برابر فرصتها و جایگاههای شغلی و امکانات جامعه، تامین شغل مناسب برای جوانان، رفع مشکلات جامعه در حوزه مسکن، بهداشت و درمان و همینطور روان سازی امور و حذف کاغذ بازیهای اداری و حل مشکلات اقتصادی مردم تلاش خواهم کرد و هرگز فراموش نخواهم کرد که مردم برای همیشه ولی نعمت ما و بزگترین پشتیبان ما هستند و به پیمانهایی که صادقانه با مردم بسته ام وفادار خواهم ماند.

از مردم عزیز و پدران و مادران متدین التماس دعا دارم و درخواست می کنم همچون فرزند خویش بر سر سجاده های خالصانه شان مرا فراموش نکنند. یقین دارم با توکل بر خدا و پشتوانه دعای مردم خواهیم توانست مشکلات را از سر راه برداریم و جامعه ای در شأن نظام جمهوری اسلامی فراهم سازیم.

 

     با توکل بر خدا

دکتر موید حسینی صدر
نوشته شده در تاریخ سه شنبه شانزدهم اسفند 1390 توسط اعجاب النـامه
Blog Archive